Znajdujesz się w: Strona główna / Aktualności

Aktualności

2017-07-13

IV Turniej Piłki Nożnej małego pola zakończony

W sobotę przy ulewnych opadach deszczu został rozegrany IV Turniej Małego Pola o Puchar Burmistrza Miasta Biecz Pana Mirosława Wędrychowicza. Mimo niesprzyjających warunków wszystkie drużyny stawiły się na stadionie w Bieczu. Turniej był rozgrywany w 3 kategoriach wiekowych: 2008 i młodsi, 2006 i młodsi oraz 2004 i młodsi. Podhalanin wystawił po 2 ekipy w każdym roczniku. Najmłodsi nie grali o miejsca lecz dla świetnej zabawy. Każdy z zawodników rocznika 2008 i młodszych dostał pamiątkowy medal. Pierwszy raz w Bieczu pojawiła się duża grupa zawodników z Nienaszowa (aż 5 drużyn). Wszyscy piłkarze mogli liczyć na ciepłą kiełbaskę od organizatora. W najstarszej grupie zwyciężyła Beskidzka Akademia Piłkarska Uście Gorlice pokonując w finale Tempo Nienaszów 2:0. Mecz o 3 miejsce pomiędzy Podhalaninem I, a dziewczynami ze Staszkówki zakończył się 0:0 w regulaminowym czasie. Po rzutach karnych 3:1 zwyciężyli Ci pierwsi. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Błażej Langer, a najlepszym bramkarzem Dominik Bubniak z Biecza. Średnią kategorię wiekową pewnie zwyciężyła drużyna Tempa Nienaszów. Sześć drużyn grało między sobą każdy z każdym. Drugie miejsce wywalczył Podhalanin I, a na ostatnim stopniu podium uplasowała się Staszkówka Jelna. Najlepszy zawodnik w tej kategorii to Kacper Pijanowski z Biecza, a najlepszy bramkarz Tomasz Misiołek.

BAP 2:0 Nienaszów

Gratulujemy wszystkim drużynom oraz dziękujemy za przybycie. Również słowa uznania należą się burmistrzowi Biecza Panu Mirosławowi Wędrychowiczowi oraz przewodniczącemu rady miasta Biecz Panu Grzegorzowi Nosalowi na ufundowanie wspaniałych nagród, a także sędziom Janowi Grydze, Antoniemu Szymańskiemu, Romanowi Przepiórze, Pawłowi Gancarzowi i Patrykowi Wójcikiewiczowi za poprowadzenie zawodów, Mateuszowi Świerczkowi USŁUGI LAWETĄ oraz wszystkim członkom Klubu za pomoc w organizacji wydarzenia. Jeśli kogoś pominęliśmy to przepraszamy. Do zobaczenia na turnieju zimowym!